75-годишна варненка е задържана в момент на прибиране на пари

...
75-годишна варненка е задържана в момент на прибиране на пари
Коментари Харесай

Пенсионерка натрупала над 100 000 лева от телефонни измами във Варна

75-годишна варненка е арестувана в миг на прибиране на пари от телефонна машинация , оповестиха от ОДМВР-Варна Действията са извършени през вчерашния ден на територията на морската столица в границите на интервенция на Главната дирекция „ Национална полиция “ и чиновници на варненската полиция .

Телефонната машинация е по отношение на 74-годишна жена от Варна, от която е взета сумата от 5000 лв. и златни украшения . Спрямо нея е действано по схемата „ подпомагане на полицията за задържане на телефонни измамници “.

Към момента 75-годишната е в полицейския арест. Данните сочат, че за времето от 4 април досега е съпричастна към няколко телефонни измами на територията на Варна за към 100 000 лв. . Работата по случая продължава под управлението на прокуратурата.

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР