3:3 завърши приятелската среща в Монтана между едноименния тим и

...

Монтана и Спартак си вкараха по три пъти

3:3 приключи другарската среща в Монтана сред едноименния отбор и Спартак (Плевен). Стана оспорвана борба с положения и пред двете порти. Димитър Буров изведе домакините напред в резултата от фаул, половин час след началния съдийски сигнал. Последните минути преди почивката бяха за голмайстора на гостите Преслав Антонов. Той изравни в 40-ата, а 180 секунди по-късно направи поврат – 1:2. Със започването на втората част, Антонов се измъкна на два пъти самичък против монтанския пазач, само че не съумя да го преодолее. Кристиян Иванов осъществя третия гол за плевенчани в 55-ата минута. Четвърт час преди края французина Фидил Идрис понижи на 2:3. Йордан Йорданов оформи равенството в 84-ата минута.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Монтана подписа контракт със бранител от Трета лига Монтана подписа контракт със бранител от Трета лига 8 фев | 17:48  Чавдар (Етрополе) и Спартак (Плевен) не се победиха Чавдар (Етрополе) и Спартак (Плевен) не се победиха 5 фев | 18:14  Мариян Огнянов ще играе в Плевен Мариян Огнянов ще играе в Плевен 4 фев | 15:00  Левски (Лом) и Спартак (Плевен) не излъчиха победител Левски (Лом) и Спартак (Плевен) не излъчиха победител 2 фев | 16:58  Монтана приключи наедно с юношите на Краснодар Монтана приключи наедно с юношите на Краснодар 1 фев | 14:49 Още от БГ Футбол  Левски (Лом) повали Бдин Левски (Лом) повали Бдин 12 фев | 15:55 20 0  Левски би Пирин, Карачанаков направи огромна нелепост, почитателите нахлуха и го изгониха от терена Левски би Пирин, Карачанаков направи огромна нелепост, почитателите нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 43452 214  Зрелищно реми сред Ботев (Пловдив) и Марица, Балтанов се завърна пред Зрелищно реми сред Ботев (Пловдив) и Марица, Балтанов се завърна пред "жълто-черните " последователи 12 фев | 15:49 4768 3  Спартак (Варна) сложи шестица на дубъла си Спартак (Варна) сложи шестица на дубъла си 12 фев | 14:57 438 1  Георги Денев за БФС: Срамна история е това, не пускат кокала Георги Денев за БФС: Срамна история е това, не пускат кокала 12 фев | 14:51 1048 4 Виж всички Водещи Новини  Левски би Пирин, Карачанаков направи огромна нелепост, почитателите нахлуха и го изгониха от терена Левски би Пирин, Карачанаков направи огромна нелепост, почитателите нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 43452 214  Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън 12 фев | 15:20 15219 22  Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател 12 фев | 13:55 5973 66  Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 12 фев | 13:54 5927 8  Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото 12 фев | 12:19 13571 24 Класиране Програма