25-годишна жена загина, след като скочи от осмия етаж на блок в Пловдив
25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок в " Кършияка ", покрай гара " Филипово ", оповестиха заФОКУСот полицията. Няма данни за принуждение, евентуално се касае за самоубийство.
Въпреки намесата на лекарите, по-късно дамата е умряла. Инцидентът е станал на улица " Найден Попстоянов " №3. Сигналът е подаден на телефон112 тази заран към 9,00 часа.
По неофициална информация младата жена е била на посетители на баба си.И сега се прави оглед на мястото на случая.
Източник: struma.com
КОМЕНТАРИ




