20-годишен студент от Пловдив накара водещият на Стани богат леко

...
20-годишен студент от Пловдив накара водещият на Стани богат леко
Коментари Харесай

Студент спря за миг дъха на Ники Кънчев

20-годишен студент от Пловдив накара водещият на " Стани богат " леко да подскочи на стола си и да го предизвести да не довършва фразата, която беше почнал. Илия Илиев завоюва много благосклонности измежду феновете със своето интелигентно и въодушевено държание. Той сподели за себе си, че счита да издаде по края на годината на издаде първата си книга със стихове. Като добави, че те са най-вече на любовна тематика, младият състезател дефинитивно разтопи аудиторията.

На Илия се падна превъзходен въпрос - къде в България първо се е играл футбол? Вариантите бяха Русе, София, Пловдив и Варна.

Макар че в началото съобщи, че премиерата на великата игра е в Пловдив, той реши въпреки всичко да се обади на другар и получи удостоверение. Преди да даде финален отговор, младият стихотворец усети, че може би бърка. По силата на " локалния национализъм ", той избра родния си град.

За мен " Стани богат " беше сбъдната фантазия, парите не са фактор, изкарват се, млади сме, можем да работим... И да паднем, и да бием... ", това занарежда Илия преди още да знае дали е сбъркал.

" Недей, че Съвет за електронни медии дебне! ", предизвести го водещият Ники Кънчев, който знае, че сходни изрази могат и да докарат санкции. След това той разочарова играчът, тъй като правилният отговор е, че футболът у нас се е играл във Варна.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР