Броят на заразените с морбили у нас достигна 165
165 са към този момент случаите на морбили у нас, откакто през вчерашния ден са регистрирани нови 6, регистрират от Министерството на здравеопазването.
Два от новите случаи са във Враца, два – в Ловеч и по един болен е докладван в Плевен и София-град.
Всички новорегистрирани са деца на възраст от 1 до 14 година
Ден по-рано също бяха регистрирани шест нови случая на болестта, като всички болни са от област Враца и са на възраст от 4 до 51 г.
Два от новите случаи са във Враца, два – в Ловеч и по един болен е докладван в Плевен и София-град.
Всички новорегистрирани са деца на възраст от 1 до 14 година
Ден по-рано също бяха регистрирани шест нови случая на болестта, като всички болни са от област Враца и са на възраст от 4 до 51 г.
Източник: zdrave.net
КОМЕНТАРИ




