1:1 завършиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Дунав II (Русе).

...

Устрем и Дунав II си поделиха точките

1:1 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Дунав II (Русе). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Първото полувреме беше за домакините. Васко Боев открадна топката, преодоля вратаря и откри резултата в 36-ата минута. Кристиян Димитров, Кристиян Петков и Пламен Шестаков пропуснаха да обезпечат стабилен задатък на Устрем, като заслуга за неуспеха им има и младия русенски вратар Даниел Николов.

След почивката юношеската селекция на Дунав заигра по-добре. Илиан Джаров центрира и Никола Тотев изравни в 63-ата минута. Малко по-късно съотборника му Радослав Великов тресна гредата. Милен Маринов пък пропусна да вкара на празна врата. Съперникът също имаше шансове посредством Виктор Христов и Димитър Пенчев на два пъти.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.