1:1 приключиха в Съединение местния Гигант и Левски (Карлово). Двубоят

...

Гигант мачка, но не повали Левски

1:1 завършиха в Съединение локалния Гигант и Левски (Карлово). Двубоят от втория кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините преобладаваха през целия мач, само че не съумяха да материализират превъзходството си. Гостите бяха рационални – оползотвориха единствената си опция. Това се случи в средата на първото полувреме, когато след центриране, противниковия вратар Цветан Тодоров остана под топката и Иван Петров откри резултата.

След почивката футболистите от Карлово изобщо не минаха централната линия на терена. Поразително е съотношението на корнерите – 16:0 в интерес на Гигант. Свилен Щерев изравни резултата в средата на втората част с удар от 25 метра. Съотборниците му Мусат Аурел, Красимир Здравков и Иван Лазаров пропиляха отлични благоприятни условия за гол. В други обстановки съвършено се оправи вратаря на левскарите.