1:1 приключи русенското дерби между втория отбор на Дунав и

...

Без победител в битката за Русе

1:1 завърши русенското дерби сред втория тим на Дунав и съгражданина Локомотив. Двубоят е от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана завладяващ мач. В първия му час гол не падна. „ Железничарите “ не се възползваха от няколко благоприятни условия. Пред вратата им пък Кристиан Данаилов не съумя по един път в полувремената, озовал се очи в очи със стража Александър Ангелов.

В 60-ата минута Преслав Петков подаде и Бисер Георгиев обезпечи задатък на Локомотив. В 67-ата минута Кристиян Господинов извърши фаул, вратаря на Локо мазета, само че влезлият като запаса Иван Димитров шутира за окончателното 1:1. Друга запаса на Дунав Милен Маринов пък пропусна да осъществя с глава.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.