0:0 приключиха в Сливен едноименния тим и Розова долина (Казанлък).

...

Ялово реми в Сливен

0:0 завършиха в Сливен едноименния отбор и Розова котловина (Казанлък). Двубоят е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините би трябвало да съжаляват за пропусната победа. Петър Принджев тресна гредата на казанлъшката врата през първото полувреме.

Съотборникът му Коста Янев стори същото в 70-ата минута. Иван Стоянов нахлу отдясно и стреля, само че вратаря мазета. Секунди преди почивката не беше зачетен гол на Мартин Стоилов за противоречива засада. Накрая пред отсрещната врата имаше сериозен миг, само че сливенския вратар се оправи.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.