© var debug; debug=1;Фондация Пловдив 2019“ ще инвестира близо 1 900 000,00

...
© var debug;
debug=1;Фондация Пловдив 2019“ ще инвестира близо 1 900 000,00
Коментари Харесай

Как се обогатява фестивалната програма на града слушайте в предаването Цветовете на Пловдив

© var debug; debug=1;Фондация " Пловдив 2019 “ ще влага близо 1 900 000,00 лева в разнообразни по мащаб планове по отворена покана " Фестивали и огромни събития ". Проектите към този момент са утвърдени, като тази година ползата е бил двойно по-голям от миналогодишния.

Целта е одобряването на Пловдив като фестивална столица на България и атрактивна туристическа дестинация на картата на Европа. 

Кирил Велчев, изпълнителен шеф на фондация " Пловдив 2019 " ще ни каже повече за селектираните планове и упованията от тяхната реализация.

Във втората част от предаванието ни ще ви разкажем за един одобрен към този момент план в Пловдив – планът 60+, който се разширява с повече клубове, повече изкуство и повече благоприятни условия. Ръководителят на плана Ели Шопова ще ни разкрие новите благоприятни условия за присъединяване, които " 60+ “ предлага тази година.

Предаването " Цветовете на Пловдив “ по Радио " Фокус " се излъчва от понеделник до четвъртък, във времето от 14.00 до 15.00 часа, на периодичност 89.9 MHz. Повторението е в същите дни от 22.00 часа.

Автор и водещ на предаването е Цветана Тончева.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР