... е в събота от 18,00 часа. Очаква се Рилски спортист да бъде сред отборите, които се борят за промоция във Втора лига през новия сезон.
Кръг Югозапад - Новини
Вихрен Сандански приема Сливнишки герой в един от най интересните двубои
...... секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.Регистрирай сe
В събота 27 август се изиграха всички двубои от четвъртия
...... временното класиране Сливнишки герой също е в серия от три последователни успеха, след като безпроблемно победи Левски Раковски с 3:1. Ето всички резултати от кръга:
В събота 27 август се изиграха почти всички мачове от
...... доволен от Симитли Вторият тим на ЦСКА - София пък нанесе първа загуба на Кюстендил, побеждавайки у дома с 1:0. Ето всички резултати от кръга:
В събота 20 август се изиграха 4 от 5 те мача
...... измести дублиращия отбор на ЦСКА - София от второто място, като нанесе първа загуба на "червените" от началото на кампанията. Ето всички резултати от кръга:
В събота 20 август се изиграха всички мачове от третия
...... II. Двубоят на "белите" бе истинско зрелище, след като футболистите на Иван Иванов надделяха над Пирин (Гоце Делчев) с 4:3. Ето всички резултати от кръга:
0 Копирано Днешният кръг в Югозападната Трета лига се очертава
...... от югозападната дивизия ще бъде отборът, който да допълни нечетния брой на отборите във втория ни ешелон след отказването на доскорошния участник в efbet Лига.
Днес се изиграха всички мачове от 35 ия кръг на Югозападната
...... Витоша, след като петричани победиха Пирин, а отборът от Бистрица допусна равенство срещу Пирин (Разлог). Чавдар пък удари Кюстендил и излезе трети. Ето всички резултати:
В днешния съботен ден се изиграха всички срещи от 33 ия
...... Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - 1:1 Септември II (София) - 5:0 Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич) 0:2 - Балкан 1929 (Ботевград) 4:0
Днес събота бяха изиграни всички срещи от 31 ия кръг на
...... 1912 (Гоце Делчев) - 6:0 Септември II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0 Пирин 1941 (Разлог) - 1:0 - 2:0 Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич) 2:1
В рамките на няколко часа Зоналният съвет на БФС София си
...... - Пирин (ГД) и Беласица - Оборище (Панагюрище). Решението обаче бе променено в късните часове на днешния ден и мачове в сряда няма да има.
Шампионът в Югозападната Трета лига Хебър Пазарджик ще приеме далеч
...... (Разлог)Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)Ботев (Ихтиман) - Спортист (Своге)Банско - Миньор (Перник)Хебър (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)КЛАСИРАНЕТО ПРЕДИ ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ
Битката за върха на Югозапад започва утре Подгласникът на миналогодишния
...... (Ихтиман) - Миньор (Перник)Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Разлог)Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист (Самоков)Вихрен (Сандански) - Марек (Дупница)
Битката в Югозападната Трета лига продължава с изиграването на срещите
...... Пирин (Разлог)Септември (Симитли) - ОФК Елин ПелинПирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)Рилски спортист - Беласица (Петрич)ЦСКА 1948 - Свобода (Пещера)Временното класиране на Югозапад вижте тук!
Битката за върха на Югозапад до голяма степен може да
...... Септември (Симитли)Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)Елин Пелин - Рилски спортистВихрен (Сандански) - ЦСКА 1948Беласица (Петрич) - Свобода (Пещера)Временното класиране в групата вижте тук!
Отборът на Вихрен Сандански ще се опита поне за няколко
...... (Етрополе)Септември (Симитли) - Хебър (Пазарджик)Марек (Дупница) - Балкан (Ботевград)Сливнишки герой - Банско5 ноември, неделя, 14:00 часа:ЦСКА 1948 - Пирин (Разлог)Временното класиране на Югозапад вижте тук!
Битката за върха в Югозападната Трета лига продължава а тази
...... Чавдар (Етрополе)Рилски спортист (Самоков) - Хебър (Пазарджик)Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Ботевград)Марек (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)22 октомври, неделя, 16:00 часа:ЦСКА 1948 - Миньор (Перник)
Отборът на ЦСКА 1948 триумфира в дербито на XI кръг
...... - Свобода (Пещера) 2:0Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич) 2:0Пирин (Разлог) - Вихрен (Сандански) 1:2Германея (Сапарева баня) - Елин Пелин 2:1Временното класиране на Югозапад вижте тук!
Лидерът в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 приема Балкан Ботевград
...... (Ботевград)Рилски спортист (Самоков) - БанскоПирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)Септември (Симитли) - Марек (Дупница)Временното класиране в групата вижте тук!НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО ОТ ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ НА ЮГОЗАПАД!
Епичен армейски сблъсък ще се заформи по късно днес когато в
...... - Балкан (Ботевград)Свобода (Пещера) - БанскоЦСКА 1948 - Сливнишки герой (Сливница)Рилски спортист - Марек (Дупница)Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)Временното класиране на Югозапад вижте тук!
Югозападната Трета лига се очертава да бъде може би най интригуващата
...... БанскоБеласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)Свобода (Пещера) - Марек (Дупница)ЦСКА 1948 - Септември (Симитли)Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)Временното класиране в групата вижте тук!