Защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд разясни ситуацията с изпълнението на

...

Александър-Арнолд обясни за трика при корнера, довел до уникалния гол

Защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд обясни обстановката с осъществяването на ъгловия удар, след който пристигна четвъртото попадение за Ливърпул във вратата на Барселона.
Английският национал потегли да центрира, след това сякаш реши да даде топката на собствен съотборник за осъществяването, само че внезапно се върна и подаде на Дивок Ориги, който бе непокрит от отбраната на каталунците и простреля вратата им.
" Този корнер беше импровизиран. Това е миг, когато забелязваш късмет. Ориги е топ-играч, а такива моменти се помнят дълго ", съобщи Александър-Арнолд.
Ливърпул стана четвъртият клуб в историята на Шампионска лига , който става победител след разгромно проваляне в първата среща. В първия дуел на " Камп Ноу " Барселона се наложи с 3:0, само че нощес загуби реванша с 0:4. Във финала Ливърпул ще играе с спечелилия от конфликта Аякс - Тотнъм.
Видео от неповторимия ъглов удар, довел до четвъртия гол във вратата на Барселона, вижте в Sportlive.bg!
Източник: actualno.com