Ювентус и Фрайбург се изправят един срещу друг в Торино

...

НА ЖИВО: Ювентус - Фрайбург, съставите

Ювентус и Фрайбург се изправят един против различен в Торино в първи мач от 1/8-финалния конфликт между тях. Срещата е с начален час 22:00 и може да я следите НА ЖИВО с Gong.bg, където ще ви създадем съпричастни към всичко най-интересно към конфликта минута по минута.

Ювентус е в добра форма, като има едвам едно проваляне в последните си осем мача във всички шампионати. Тимът на Масимилиано Алегри отпадна от Шампионската лига, което го принуди да играе в Лига Европа, като в първия кръг " бианконерите " преодоляха Нант с общ резултат 4:1. Предвид наказването на Ювентус в Серия А, Лига Европа може да бъде една чудесна опция за " Старата госпожа " по пътя на огромната цел - класиране в Шампионската лига.

Фрайбург не стопира да впечатлява през актуалната акция, като има единствено пет загуби във всички шампионати от началото на сезона. Германският тим е 5-ти в Бундеслигата и се бори за присъединяване в Шампионска лига следващата година. Фрайбург без проблеми завоюва групата си в Лига Европа, като събра 14 точки, допускайки едвам 3 гола в 6 мача. Отборът е извънредно уравновесен и мъчно позволява попадения, тъй че задачата на Ювентус няма да е лесна.

Стартови сформира:

Ювентус:  1. Войчех Шчесни, 12. Алекс Сандро, 3. Бремер, 6. Данило, 17. Филип Костич, 20. Фабио Мирети, 5. Мануел Локатели, 25. Адриен Рабио, 11. Хуан Куадрадо, 22. Анхел Ди Мария, 9. Душан Влахович

Фрайбург:  26. Марк Флекен, 3. Филип Линхарт, 28. Матиас Гинтер, 25. Килиан Силдилиа, 30. Кристиан Гюнтер, 27. Николас Хьофлер, 8. Максимилиан Егещайн, 17. Лукас Кюблер, 32. Винченцо Грифо, 22. Роланд Шалай, Лукас Хьолер