Ювентус и Фиорентина играят при 0:2 във втория мач от

...

НА ЖИВО: Ювентус 0:2 Фиорентина, червен картон в Торино

Ювентус и Фиорентина играят при 0:2 във втория мач от 14-ия кръг на Серия А. Още в третата минута гостите откриха след отлично попадение на Влахович. Хуан Куадрадо остави съотборниците си с човек по-малко, откакто влезе безогледно в краката на Кастровили.

В третата минута Влахович бе изведен зад защитата на първенците от Рибери, напредна мощно, влезе в наказателното поле и с левия крайник трансферира Счесни за 0:1!

Goal: D. Vlahovic (3‘)
Juventus 0-1 Fiorentina
—————————————————
Follow for all goals
— Goals (@cokgizliforvet)
В петата минута Роналдо извърши директен свободен удар, само че той откри стената.

В 18-ата минута Куадрадо получи пряк червен картон, откакто влезе с двата крайници в Кастровили.

Juan Cuadrado red card against Fiorentina 18'
— noobfcb (@noob_fcb)
В 26-ата минута Кастровили се възползва от нова неточност в защитата на "бианконерите ", стреляйки от близка отдалеченост в десния ъгъл на Счесни, само че полякът сподели великолепен инстикт и избави.

6 минути по-късно Кристиано получи вляво в наказателното, направи няколко финта и шутира в близкия ъгъл, само че отвън очертанията.

В 37-ата минута CR7 насочи доста мощен удар в очертанията, само че Драговски парира.

В края на полувремето Бентанкур опитва шанса си от надалеч, само че право в сигурните ръце на Драговски.

В 57-ата минута Роналдо заби топката във вратата с глава, но бе в състояние на засада.

3 минути по-късно Маккени изпрати коженото кълбо с доста мощ от далечно разстояние, само че над напречната греда.

В 63-ата минута Пулгар шутира от границите на пеналтерията, само че топката профуча на сантиметри от лявата греда.

В 71-ата минута Киеза получи в дясната част на наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, само че Драговски още веднъж бе на висота.

В 76-ата минута гостите удариха за повторно. Алекс Сандро прати топката в личната си врата след опит да почисти центриране пред Счесни.

Ювентус : Счесни, Куадрадо, Де Лихт, Бонучи, Алекс Сандро, Киеза, Маккени (Кулушевски 73') , Бентанкур, Рамзи (Данило 20') , Мората (Бернардески 45') , Роналдо

Резерви: Буфон, Пинсолио, Киелини, Данило, Драгусин, Фработа, Бернардески, Портанова, Кулушевски, Дибала, Да Граса

Старши треньор: Андреа Пирло