Юношите на България до 17 загубиха с 0:3 от Австрия

...

Юношеските национали до 17 години с тежка загуба от Австрия

Юношите на България до 17 изгубиха с 0:3 от Австрия в контрола между тях. Срещата се игра въз основата на националния тим.

Гостите откриха резултата в 24-ата минута. Тогава Адриан Регел довкара в мрежата една избита от вратаря Атанас Кехайов топка.

В средата на полувремето Австрия получи право да извърши дузпа, само че Щандъл удари гредата и до удвояване на резултата не се стигна.

Това се случи обаче в 73-ата минута, когато Филип Мойзи открадна топката от Валери Владимиров и с компактен удар направи 2:0.

Две минути преди края на мача още веднъж Мойзи се оказа на добра позиция и невъзмутимо оформи крайното 3:0 в интерес на австрийците.
 Кръстаич: Сами може да си отговорите за какво запаси в клубните си тимове са национали на България

" Отборът ни има качества, само че няма опит "