Юношите младша възраст на Нефтохимик подчиняват всички съперници по пътя

...

Юношите младша възраст на Нефтохимик победиха Несебър

Юношите младша възраст на Нефтохимик подчиняват всички противници по пътя си. Днес момчетата на Милен Христов извоюваха девета поредна победа в шампионата. Те надвиха като посетители над Несебър с 3:2. Така тимът продължава да бъде едноличен водач във краткотрайното класиране, без нито една позволена загуба или тъждество. Днешната среща мина под диктовката на „ шейховете “. На полувремето те водеха с 2:0, след точни попадения на Димо Кръстев и Димитър Примов.

През втората част Примов добави още един гол, оформяйки 3:0. Силното голово преимущество даде прекомерно успокоение на гостите и до края на срещата те позволиха два гола във вратата си. Резултатът обаче се резервира в тяхна изгода. Чудесно показване направиха и децата, група А. Тяхната среща с година-две по-големите им противници от Несебър приключи при нулево тъждество. Възпитаниците на Ганчо Евтимов изиграха доста добър мач и само възрастовото преимущество на домакините им попречи да победят.