Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха с 2:5 домакинството

...

Тежка домакинска загуба за младшата на Черно море

Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха с 2:5 семейството си на Септември София в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години.

" Моряците " поведоха в резултата на стадион " Корабостроител " под Аспаруховия мост посредством Мартин Минчев, само че с два бързи гола гостите стигнаха до поврат. Иван Иванов направи 2:2 след асистенция на Мартин Минчев, само че Септември стигна до ново попадение още преди почивката.

Варненци позволиха нови два гола през втората част, с което бе завършен и крайният резултат 2:5.

В неделя от 11 часа Черно море приема Берое във Варна.

Съставът: Живко Панев, Златин Станков, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Александър Александров (60-Драгомир Иванов), Павел Георгиев (60-Радослав Златев), Тугай Неджет (60-Симеон Калинов), Иван Иванов, Денислав Василев, Мартин Минчев (65-Емре Тефък).

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg