Вратарят на ЦСКА Димитър Евтимов призова феновете след победата на

...

Димитър Евтимов: Има страхотен колектив в отбора и това ни помага да преодоляваме трудностите

Вратарят на ЦСКА Димитър Евтимов прикани почитателите след успеха на " алените " над Септември (1:0) за по-сериозна поддръжка освен при европейските мачове.

" В никакъв случай не сме подценявали противника, който заслужава единствено възторженостти за играта си. Септември стартира много въодушевено с висока преса и ни затрудниха в някои моменти. Още преди почивката създадохме много положения за гол, само че не успяхме за уцелим вратата. Като цяло бяхме по-добрият тим.

Нямам проблем с връзката със съотборниците ми, без значение кой играе пред мен. Има въодушевление в тима след отстраняването на Сейнт Патрикс, както и от успехите във вътрешното състезание.

Има страховит колектив в тима и това ни оказва помощ да преодоляваме компликациите. Мачът в Ирландия беше доста тежък, подобен ще бъде и с Базел. Ще дадем всичко от себе си в четвъртък. Феновете са нашият 12-ти състезател, желае ми се да ни поддържат освен в Европа, а и на турнирните мачове ", сподели Евтимов.
 Браян Морено: Обещах на другар от Колумбия, че ще танцувам, в случай че вкарам гол