Вратарят на четвъртодивизионния италиански Месина – Армандо Приско, получи червен

...

Изгониха вратар, защото... се облекчил се до терена

Вратарят на четвъртодивизионния италиански Месина – Армандо Приско, получи червен картон, защото облекчи физиологичните си потребности по време на нулевото тъждество с Игеа Виртус от шампионата на Серия „ D “, написа "Блиц ".

„ Всеки ден пия по 2-3 литра вода. Ходих до тоалетната още с идването ни на стадиона, а по-късно и преди загрявката. Отбих се преди началото на мача и на почивката, само че повече не може да понасям. Ходех в кръг по терена и несъмнено съм изглеждал като анормален.

Преди една промяна забелязах, че следва прекъсване на играна и пробвах да се възползвам от обстановката. Имитирах разпъване пред рекламните пана. Никой не видя какво върша, като се изключи съдията. Знам, че той действаше по разпоредбите като ме изгони, само че аз не съм правил нищо непристойно. Разбирам, че на стадиона имаше доста деца и по тази причина пробвах да прикрия дейностите си. Не постъпих вярно, само че повече не можех да притискам “, призна Приско.

Източник: fakti.bg