Волфсбергер и Тотнъм играят при резултат 0:3 в пореден мач

...

НА ЖИВО: Волфсбергер - Тотнъм 0:3, гостите препарираха съперника

Волфсбергер и Тотнъм играят при резултат 0:3 в следващ мач от 1/16-финалната фаза на шампионата Лига Европа. Хюн-Мин Сон даде задатък на своя отбор рано-рано в мача, а Гарет Бейл и Лукас Моура направиха резултата типичен преди почивката.

В 6-та минута пристигна първия добър късмет и той беше на сметката на гостите. След бърза контраофанзива Хюн-Мин Сон се оказа на стрелкова позиция, само че шутът му от границата на наказателното поле профуча на сантиметри от дясната греда на вратата на Кофлер.

В 13-та минута гостите предстоящо излязоха напред в резултата. След продължителна офанзива Гарет Бейл откри главата на Хюн-Мин Сон, който от броени метри не сбърка за 1:0.

В 28-та минута нещата за австрийския отбор станаха още по-тежки. След центриране на Мат Дохърти, Гарет Бейл този път беше на вярното място, с цел да направи резултата 2:0. Само 6 минути по-късно самостоятелен рейт на Лукас Моура направи резултата типичен.

Волфсбергер - Тотнъм 0:3

0:1 - Хюн-Мин Сон (13)

0:2 - Гарет Бейл (28)

0:3 - Лукас Моура (34)

Ето и стартовите сформира на двата отбора:

Волфсбергер : Кофлер, Новак, Баумгартнер, Лохошвили, Шерцер, Шпранглер, Лийдл, Верницних, Тафенер, Йовелич, Вицингер

Тотнъм : Лорис, Дейвис, Алдервейрелд, Дайър, Дохърти, Сисоко, Уинкс, Лукас, Али, Бейл, Сон;
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `