Волейболистите на ЦСКА започнаха с успех втория полусезон в Efbet

...

ЦСКА измъкна победа над Добруджа в Добрич

Волейболистите на ЦСКА започнаха с триумф втория полусезон в Efbet Супер Волей, откакто се постановиха като посетители над Добруджа 07 (Добрич) с 3:1 (25:19, 25:18, 25:27, 25:22) в среща от 12-ия кръг, играна довечера пред към 600 фенове в зала " Добротица ".
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Така " алените " остават на второ място във краткотрайното класиране с 10 победи, 2 загуби и 28 точки. Добруджа пък продължава да е на предпоследното 11-о място с едвам 1 победа, 11 загуби и 6 точки. В идващия 13-и кръг ЦСКА приема Черно море (Варна), до момента в който добричлии са още веднъж домакини, само че този път на Славия.
 Черно море даде единствено гейм на Марек в Efbet Супер Волей Черно море даде единствено гейм на Марек в Efbet Супер Волей
„ Червените “ постановиха волята си, като в първите две елементи имаха очевидно предимство. В третия и четвъртия гейм обаче срещата закупи много по-равностоен темперамент. Домакините от Добруджа откриха метод да понижат изоставането си след 25:27, макар че момчетата на Сашо Попов отразиха два геймбола. В четвъртата част пък ЦСКА сподели темперамент и обърна резултата от 2:7 в началните моменти и 18:21 до крайното 25:22 и 3:1.

Снимки: Startphoto