Волейболистите на Монтана записаха 11-а победа в efbet Супер Волей

...

Даниел Пеев: Имахме нужда от победа срещу стойностен противник

Волейболистите на Монтана записаха 11-а победа в efbet Супер Волей и прекъснаха сполучливата серия на Берое 2016 (Стара Загора), откакто се постановиха с 3:1 гейма в мач от 20-и кръг, изигран в зала " Младост " в северозападния град.

Ето какво сподели след мача старши треньорът на монтанчани Даниел Пеев:
 Монтана спря Берое в борбата за 5-ото място Монтана спря Берое в борбата за 5-ото място
“Най-накрая да покажем малко темперамент и ние. Имахме потребност от победа против нелек и стойностен съперник. Имаме доста въпросителни във връзка с играта. Имаше хубави разигравания, хубава мисъл в огромна част от точките, от обстановките, само че имаше и доста обикновени неточности. И другият тим има млади и опитни играчи. Многото загуби не са добър другар на никого, водят до нерешителност и до огромна доза разколебаване. Затова нашите мачове са доста сложни на този миг. Теодор беше в доста положително положение до предходната седмица, радостното е, че този път се възвърне относително бързо. Добре е, че Калчев също навлиза във форма. ”

Снимки: Startphoto