Витоша Бистрица и Черно море не излъчиха победител в мач

...

"Витоша" и "Черно море" не се победиха преди Коледа

" Витоша " Бистрица и " Черно море " не излъчиха победител в мач от 20-ия кръг на Първа професионална футболна лига - финален за 2018 година

Двата отбора се срещнаха на стадиона покрай София и си размениха по гол за равенството 1:1, което добави точка в активите им.

Наско Милев от домакините бе създател на първата по-сериозна заплаха в дуела. В 11-ата минута той стреля технично, само че ударът му бе блокиран. След това футболистите на " Черно море " взеха самодейността и закономерно стигнаха първи до попадение. След центриране в наказателното поле на " Витоша " Георги Илиев остана непокрит и не сбърка за 1:0 в интерес на гостите.

Снимка: Reuters

Отборът на " Витоша " изглеждаше много по-мотивиран при започване на второто полувреме и разумно стигна до равнене. В 72-ата минута Румен Гьонов центрира, а Ивайло Лазаров означи с глава.

Стефан Христов от " Витоша " имаше опция да направи цялостен поврат в края на мача, само че ударът му бе неакуратен.

Така " Черно море " остава на 6-о място в класирането преди зимната пауза. " Витоша " е на 11-а позиция.
Източник: btvnovinite.bg