Виляреал. Треньорът на Виляреал Унай Емери бе разочарован след загубата

...

Унай Емери: Такива неща се случват

Виляреал. Треньорът на Виляреал Унай Емери бе отчаян след загубата с 0:2 от Манчестър Юнайтед в група " F " на Шампионската лига. Той счита, че отборът му е бил по-добър в 60-70 минути от мача, само че не е съумял да се възползва от това.

" Може би трябваше да бъдем по-спокойни в обстановката при първия гол. Той не пристигна от самостоятелна неточност, а от стила ни на игра. Направихме неточност, само че тя пристигна от нещо, което желаеме да е нашата мощна страна - владеенето на топката. Явно би трябвало да понижим грешките в това отношение, само че истината е, че голът можеше да падне и по различен метод. Например Рули направи ужасно избавяне при удара на Санчо. Нека вземем позитивното - 60-70 минути бяхме по-добрият тим против любимеца. В края те стояха по-добре и нямаше по какъв начин да се преборим за равенството, откакто получихме гол. Такива неща се случват. Сега би трябвало да се фокусираме върху идващия мач против Аталанта ", съобщи Емери.
Източник: focus-news.net