Ветеранът Радамел Фалкао направи отличен дебют за Райо Валекано, след

...

Ветеран вкара гол за победа на Райо Валекано

Ветеранът Радамел Фалкао направи отличен дебют за Райо Валекано, откакто вкара единия от головете за триумфа с 3:0 над Хетафе в мач от 5-ия кръг на испанското състезание по футбол. Той се появи като промяна в 71-вата минута и 11 по-късно бе прецизен за 3:0. 35-годишният колумбиец подписа с Райо преди няколко седмици като свободен сътрудник, откакто напусна Галатасарай. За последно Фалкао игра в испанския хайлайф преди осем години с екипа на Атлетико (Мадрид).

Капитанът Оскар Трехо вкара за Райо в 9-ата минута от дузпа, отсъдена след сигнал на ВАР. В 78-ата Пате Сис удвои от близко с глава, а четири минути по-късно Фалкао реши всичко с третото попадение. В заключителните минути Енес Юнал пропусна дузпа за Хетафе.

Това е втора победа за Райо, до момента в който съперникът има единствено загуби досега. А и преди мача рейсът на тима се блъсна в пътен знак.
Източник: bnr.bg