ВАШИНГТОН (AP) — Артури Лехконен имаше два гола и две

...

Лехконен, Колтън и Ууд блестят, когато Avalanche успя да се подхлъзне в 4 мача, като победи Capitals с 6-3

ВАШИНГТОН (AP) — Артури Лехконен имаше два гола и две асистенции, а неговата линия поведе като Колорадо Avalanche приключи поредицата си от четири загуби, като победи Вашингтон Кепитълс с 6-3 във вторник вечерта.

Рос Колтън вкара при удар 2 на 1 след подаване на Майлс Ууд през първия интервал и асистира при първия гол на Леконен във втория. Лехконен подаде пас без взор и през краката към Мико Рантанен за неговия гол в силовата игра и имаше празна мрежа в последната минута.

Ууд добави още един гол от празна врата с 32,8 секунди наляво. След като треньорът Джаред Беднар сподели по-рано денем, че Ууд, Колтън и Лехконен са служили като модел за това по какъв начин би трябвало да играят Avalanche, това трио се комбинира, с цел да бъде най-хубавото на леда през целия мач.

Защитникът Девън Туус също означи гол, когато Колорадо завоюва за първи път, в петия мач от шест мача от пътуването на Източната конференция, излизайки след почивката на мача на звездите в НХЛ. Александър Георгиев напр...