Валентин Антов остана резерва за отбора на Болоня, който завърши

...

Антов остана резерва при 2:2 на Болоня като гост на Верона

Валентин Антов остана запаса за тима на Болоня, който приключи 2:2 при гостуването на Верона в предпоследния, 37-ми кръг в италианското състезание по футбол. Предварителните упования бяха българинът да играе, само че това по този начин и не стана.

Домакините поведоха още във втората минута с гол на Марко Фараони, само че след половин час игра Лоренцо Де Силвестри изравни. След почивката Верона още веднъж поведе с попадение в 54-ата минута на Никола Калинич. В 81-ата минута гостите стигнаха до тъждество посредством аржентинеца Родриго Паласио.

Един кръг преди на шампионата първи е първенецът Интер с 88 т, следват Аталанта със 78, Милан и Наполи с по 76 и Ювентус със 75 т. Верона остана на 10-ата позиция с 44 точки, Болоня е 11-и с 41 т.
Източник: bnr.bg