Валенсия завръши наравно 2:2 с домакина Еспаньол в среща от

...

Валенсия и Еспаньол не излъчиха победител в голово шоу

Валенсия завръши наедно 2:2 с домакина Еспаньол в среща от седмия кръг в Примера дивисион.

В шестата минута на спомагателното време вратарят на каталунците Алваро Фернандес позволи груба неточност след удар на Ерай Комерт и позволи равнене на резултата до 2:2.

Преди това Габриел Паулиста даде задатък за " бяло-черните " в 54-ата минута, само че по-малко от 120 секунди по-късно Хоселу изравни.

Сержи Дардер даде задатък за домакините в 83-ата минута след пас на Мартин Брайтуайт, който получи червен картон малко по-късно за недодялан фаул.

Валенсия също приключи срещата в понижен състава, откакто Маркос Андре беше отхвърлен от основния арбитър Валентина Писаро поради различен случай.

Еспаньол, който няма победа вкъщи от април, заема 15-та позиция, до момента в който Валенсия е на осмо място.

По-късно довечера първенецът Реал Мадрид приема Осасуна, до момента в който Бетис гостува на Селта във Виго.