В последния мач от 13-ия кръг в Бундеслигата Майнц 05

...

Майнц нанесе трета поредна загуба на Айнтрахт

В последния мач от 13-ия кръг в Бундеслигата Майнц 05 се наложи над Айнтрахт (Франкфурт) с 3:1. Това беше трето следващо проваляне за " орлите ", които по традиция играят доста мъчно в Майнц и към този момент имат 7 провали в последните си 12 визити на този противник, като не са спечелили нито един път. Мартин Хинтерегер даде задатък на Айнтрахт в 34-ата минута, само че малко преди почивката Доминик Коор получи червен картон и численото преимущество оказа помощ на Майнц за обрата. Резултата изравни Карим Онисиво в 50-ата минута, а в 69-ата Адам Салай откри головата си сметка за сезона и обезпечи трите точки на домакините.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Бундеслига 13 кръг, понеделник 2 декември  Майнц 05 2:1краен резулат  Айнтрахт Франкфурт