В първи мач от 17-ия кръг на хърватското първенство Славен

...

Боби Цонев на пейката при нова загуба на Интер

В първи мач от 17-ия кръг на хърватското състезание Славен Белупо безпроблемно победи Интер (Запрешич) с 3:0. Борислав Цонев беше на аварийна пейка за гостите, само че не се появи в игра, а тимът му позволи четвърто следващо проваляне и е на дъното в таблицата.

Резултата откри Кристиан Новак в 15-ата минута, а десетина по-късно Иван Кръстанович удвои от дузпа. След почивката Божо Микулич заби трети гол за домакините.

Славен Белупо остана на 7-о място в класирането с 18 точки, само че към този момент в 4 следващи мача няма загуба и се отдалечи от зоната на изпадащите. Интер пък е финален с 11 точки, колкото има новакът Вараждин.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 17 кръг, петък 29 ноември  Славен Белупо 3:0краен резулат  Интер (Запрешич)