В Ливърпул са гневни на Георги Кабаков след драматичната загуба

...

Български съдия вбеси Ливърпул с отменен гол в последната минута

В Ливърпул са гневни на Георги Кабаков след трагичната загуба с 1 на 2 от Тулуза в Лига Европа. Българският рефер анулира изравнително попадение на гостите надълбоко в добавеното време, съобщи БТВ.

Тулуза дръпна с 2:0 с голове на Арон Донум и Тайс Далинга. Ливърпул понижи четвърт час преди края с автогол на Карлос Касерес си вкара автогол. Само две минути по-късно обаче Франк Магри означи трето попадение за французите.

Диого Жота още веднъж понижи в 89-ата минута. В продължението Ливърпул стигна до изравнителен гол, който обаче беше анулиран поради игра с ръка на Алексис Макалистър. Кабаков беше извикан от VAR съдията Драгомир Драганов да гледа повтаряне.

Повторенията демонстрираха, че игра с ръка в действителност има, само че откакто топката първо се удря в гърдите на Мак Алистър. Ситуацията провокира остри реакции измежду почитателите на Ливърпул.
Източник: petel.bg