U19 на "Ботев" /Враца/ загуби с 0:6 от "Септември" /София/

...

Септември писа 6-ца на Ботев /Враца/ при U19

U19 на "Ботев " /Враца/ загуби с 0:6 от "Септември " /София/ в 13-ия кръг на елитната юношеска група. В 15-та минута след неточност в тяхната защита Галин Стоянов откри резултата. В края на първата част Галин Стоянов засече с глава центриране отляво за 0:2. В 68-та мин. задатъкът на гостите стана типичен след независим пробив през центъра на Денис Симеонов. В 70-та минута Любомир Караниколов напредна отдясно и асистира на Кристиян Иванов за 0:4. В 78-та минута вратарят на врачани Кристиян Иванов подари топката на Стилян Василев и той не сгреши за 0:5. Веднага по-късно стражът бе сменен от Генади Ненков. В 86-та минута домакините останаха с човек по-малко. Реферът подвигна непосредствено аления картон на Радослав Батов, който удари без топка противник. 2 мин. по-късно беше завършено крайното 0:6 от Йордан Тодоров.
За "Ботев " /Враца/ играха: Кристиян Иванов, Ангел Дойчинов, Виктор Василев, Габриел Каменов, Димитър Димитров, Иван Велчев, Йордан Йорданов, Любомир Василев, Максимилиан Велков, Радослав Батов, Сотир Илиев /Генади Ненков, Валентин Георгиев, Вилямс Валериев, Владислав Андреев, Кристиян Букерешки и Стелян Иванов/.
"Септември " беше в състав: Иван Василев, Любомир Караниколов, Иван Арсов, Слави Косов, Иво Димитров, Асен Максимов, Мартин Яворов, Денис Симеонов, Кирил Николов, Йордан Тодоров, Галин Стоянов /Мартин Асенов, Васил Василев, Кристиян Иванов, Стилян Василев и Веселин Диваров/.
Източник: bulnews.bg