ТУСЪН, Аризона (AP) — Джейлън Уелс имаше игра от 4

...

Джейлън Уелс има късна игра от 4 точки, за да помогне на № 21 Вашингтон Стейт да победи № 4 Аризона със 77-74

ТУСЪН, Аризона (AP) — Джейлън Уелс имаше игра от 4 точки в последната минута и вкара 27 точки, с цел да помогне на номер 21 Вашингтон да победи номер 4 Аризона със 77-74 в четвъртък вечерта за осмата си поредна победа.

Вашингтон Стейт (21-6, 12-4 Pac-12) завоюва в своя първи мач в Топ 25 на AP от сезон 2007-08 и надскочи Wildcats (20-6, 11-4) за първо място в конферентната конкуренция.

Мачът беше под напрежение през цялата вечер — нито тим водеше с повече от седем точки. И последната минута беше трилър.

Кейлъб Лав от Аризона се насочи към обръча за нареждане и беше фаулиран 51,2 секунди преди края, като уцели свободното мятане, с цел да приключи играта за 3 точки за преднина от 74-71. Уелс отговори при идващото владеене с корнер 3 – също до момента в който беше фаулиран – и направи свободното мятане за игра от 4 точки и преднина от 75-74 24,6 секунди преди края.

Дивите котки имаха късмет да завоюват, само че Лав беше извикан да пътува, откакто се подхлъзна и падна при удар къ...