ЦСКА записа победа с 2:0 при домакинството си на Берое,

...

ЦСКА изпревари Левски след бой над Берое

ЦСКА записа победа с 2:0 при семейството си на Берое, в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. И двата гола в мача на стадион " Българска войска " паднаха през втората част.

В воин за " алените " се трансформира Греъм Кери, който вкара и двата гола. Фантастичните му попадения стоплиха почитателите на " Армията ", които напоследът нямат доста мотиви за наслада. По този метод ЦСКА изпревари Левски във краткотрайното класиране. " Сините " обаче са с мач по-малко. Утре гостуват на Ботев Враца.

Домакините влязоха по-добре в мача и проведоха няколко рискови слизания по дясното крило от Греъм Кери. Още в 1-ата минута той се опита да изненада вратаря на Берое Душан Перниш с удар от 25 м, само че топката мина настрана от вратата. Гостите дадоха отговор с шут на Пиер Фонкьо, който също излезе в навън.
Източник: fakti.bg