ЦСКА U19 победи Верея с 10:0 в първия мач от

...

Юношите на ЦСКА загряха за Левски с 10 гола на старта на сезона!

ЦСКА U19 победи Верея с 10:0 в първия мач от сезона в Елитната група, който се игра въз основата в Панчарево.

" Армейците " поведоха още в третата минута, когато Росен Петров се разписа след подаване отляво на Симеон Чатов. След гола всички момчета отидоха да поздравят своя съотборник Иван Иванов, който се възвръща от травма. В 13-та минута Чатов нахлу в наказателното поле и беше спънат от вратаря на Верея, а съдията отсъди дузпа.
 Стефан Яръмов към този момент не е част от ЦСКА

От 1 август той не заема досегашната си служба

Асен Дончев я осъществя за 2:0. Третото попадения означи Мартин Смоленски, откакто трансферира вратаря по гръмък метод в 24-та минута. В 35-та капитанът Йоан Бауренски центрира отдясно, а Дончев с глава направи резултата 4:0.
 ЦСКА е побеждавал Лудогорец единствено един път, само че Петрович няма загуба от първенците

Головата разлика е 31:11 в интерес на разградчани

На старта на втората част Калоян Симеонов вкара дебютното си попадение с аления екип за 5:0. В 60-та минута паднаха нови два гола - Смоленски осъществя с глава, а Росен Петров означи красиво попадение от воле. В 72-та Смоленски оформи хеттрика си, а в 76-та се разписа за четвърти път. Калоян Симеонов оформи крайното 10:0 в 80-та минута.

В идващия кръг отборът от столицата гостува на Левски. Срещата ще се играе на 14 август (сряда) от 18:00 часа.

Стартов състав : Илия Шаламанов (в), Александър Александров, Християн Петров, Йоан Бауренски (к), Симеон Чатов, Христо Панчев, Емил Ценов, Даниел Иванов, Мартин Смоленски, Асен Дончев, Росен Петров

Резерви : Константин Касабоков (в), Мартин Аврамов, Калоян Симеонов, Калоян Стоилов, Марк-Емилио Папазов, Кристиян Атанасов, Огнян Николов

Треньори : Даниел Моралес, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов