ЦСКА триумфира с 4:0 над Ботев Враца за втори път

...

ЦСКА разби отново Ботев Враца пред празните трибуни на „Българска армия“

ЦСКА победи с 4:0 над Ботев Враца за повторно този сезон, само че в този момент това стана пред празните трибуни на стадион „ Българска войска “ след наказването от БФС.

През първата част „ армейците “ на процедура обезсмислиха остатъка от срещата, тъй като Маурисио Гарсес вкара дебютното си попадение, възползвайки се от недоразумение сред Костов и Ничев. След това Жорди Кайседо вкара дежурното си попадение, само че с хубав удар от отдалеченост. Юрген Матай пък вкара за 3:0 в 45' след още един гол от корнер за „ алените “.

След почивката Георги Йомов се появи на терена, с цел да оформи и крайния резултат, реализирайки с неуместния си ляв крайник.

Преди началото на срещата точно Матей, Кайседо и Йомов получиха премиите си от „ Играч на годината “ дружно със Стойчо Младенов.

Източник: fakti.bg