ЦСКА - София не се затрудни кой знае колко при

...

ЦСКА - София с четвърта поредна победа преди мачовете на истината

ЦСКА - София не се затрудни кой знае какъв брой при семейството си на Локомотив (София) и надви над " железничарите " с 2:0 в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Майкъл Естрада откри резултата в 40-ата минута, а още веднъж той удвои пет минути по-късно с дебютните си голове за клуба.

" Червените " пропиляха още няколко благоприятни условия за гол, което към края на дуела можеше да им изиграе и неприятна смешка, защото Локомотив пропусна няколко чисти положения. Все отново футболистите на Ел Маестро справедливо реализираха четвъртата си поредна победа в шампионата преди идните два съществени конфликта с Локомотив в Пловдив след три дни, а по-късно и против Левски.

При домакините имаше известни промени в съпоставяне със състава, който стартира при успеха над Ботев (Пловдив) преди няколко дни. Кох размени контузения Кордоба, а Естрада стартира вместо Фаетон. На пейката остана Вион за сметка на Шакич.

Сред 11-те на столичните " железничари " се завърнаха нападателите Франса и Митков, които пропуснаха предходния мач против Лудогорец. Въпреки наличието им Локомотив не съумя да събере група от 20 състезатели и за срещата на " Армията " броя им бе 18.

Източник: cross.bg