Трима футболисти, които имаха ангажименти с националните си отбори, ще

...

Трима национали подновяват тренировки с Левски днес

Трима футболисти, които имаха задължения с националните си тимове, ще възобновят тренировки с Левски през днешния ден. Става дума за Пламен Андреев, Марин Петков и Хосе Кордоба.

Първите двама бяха част от селекцията на младежкия народен тим, който реализира влиятелна победа с 1:0 над Полша като посетител. Петков вкара единствения гол в мача. Вратарят Андреев изненадващо остана запаса, а на вместо него беше предпочетен стража на втория тим на Лудогорец Дамян Христов.

Централният бранител Кордоба игра на финалите на Лига на Нациите на КОНКАКАФ с Панама. Тимът на бранителя остана четвърти, откакто загуби от Мексико с 0:3 в полуфиналите, а в мача за третото място отстъпи с 0:1 на Ямайка. Кордоба стартира като титуляр и в двата мача.

Триото ще има една подготовка преди дербито със Славия. Срещата е в петък. В нея се чака Андреев и Петков да са титуляри. Кордоба е осъден и няма да играе.