Тотнъм загуби повече позиции в битката за класиране в челната

...

Тотнъм отстъпи от Уест Хем, тъй като Кърт Зума отбеляза изравнителен гол

Тотнъм загуби повече позиции в борбата за класиране в челната четворка, откакто приключи наедно 1-1 против Уест Хям.

Отборът на Анже Постекоглу можеше да изпревари четвъртия Астън Вила с победа и да направи съвършения старт, когато Бренан Джонсън се прибра първоначално за петия си гол за сезона.

Уест Хям, който позволи 3- 1 пропуск, с цел да изгубят с 4-3 в Нюкасъл предишния уикенд, съумяха да отговорят в 19-ата минута, когато Кърт Зума означи от корнер на Джарод Боуен и можеха да вземат и трите точки.

Докато Спърс доминираше притежанието на топката в източен Лондон, Дейвид Мойс наблюдаваше по какъв начин Михаил Антонио препуска на час, само че стреля право против Гулиелмо Викарио, защото столичните противници не можеха да бъдат разграничени.

Светлинно шоу, последвано от фойерверки, посрещна играчите на подгизналия терен на Лондонския стадион и Мойс трябваше да види по какъв начин тимът му стартира с гръм и тропот.

Часовникът имаше единствено четири минути, когато Мохамед Куду...