Тотнъм победи с 3:2 Ювентус в контролна среща, играна в

...

Тотнъм срази Ювентус с гол от центъра в последните секунди

Тотнъм победи с 3:2 Ювентус в контролна среща, играна в Сингапур. Ерик Ламела, Лукас Моура и Хари Кейн бяха точни за англичаните, до момента в който Кристиано Роналдо и Гонсало Игуаин се разписаха за " остарялата госпожа ".

Дебют за " бианконерите " направи Матайс де Лихт.

Двубоят стартира на високо движение, само че първото попадение падна едвам в 31-ата минута. Трой Парот проби по крилото и откри Сон. Ударът на корееца бе избавен от Буфон, само че при добавката Ламела не сбърка.
 Снимка 435047
Източник:

В 56-ата минута влезлият на полувремето Игуаин направи двойно с Бернардески и изравни. Четири минути по-късно Роналдо направи цялостен поврат със мощен удар.

В 65-ата минута Танги Ндомбеле асистира на Моура за 2:2.

В последните секунди на срещата Хари Кейн с удар съвсем от центъра изненада Шчесни и донесе успеха на Тотнъм.
 Почетино: Останах в Тотнъм поради изгубения край в Шампионската лига

" Не съм човек, който бяха от проблемите "