Тайлър Тофоли вкара решителния гол при победата на Лос Анджелис

...

Кингс продължават най-добрия старт в историята си и се измъкнаха срещу Бостън

Тайлър Тофоли вкара решителния гол при успеха на Лос Анджелис с 2:1 след продължение като посетител против Бостън в мач от постоянния сезон в Националната хокейна лига на Съединени американски щати и Канада. Тофоли се разписа на два пъти за Кингс, като второто попадение пристигна секунда преди края на спомагателния интервал. Вратарят Джонатан Куик направи 29 спасявания за спечелилите, които записват най-хубавия старт на сезона в своята история, като към този момент имат актив от 19 точки.
— LA Kings (@LAKings) October 29, 2017

Брад Марчанд изведе домакините от Бостън напред в резултата в първата част, само че Тофоли изравни по-малко от четири минути по-късно. Хокеистите от Лос Анджелис трябваше да изчакат видеоповторенията, с цел да изразят своята крайна наслада от успеха против Брюинс. Отборът на Кингс е водач в Тихоокеанската дивизия и дели първото място със Сейнт Луис в Западната конференция.
Източник: novini.bg