Стигна се до въпроса, но отборът на VSS Panthers Senior

...

Младежки и старши футболни клубове на средното училище Върнън коронясаха B.C. champs

Стигна се до въпроса, само че тимът на VSS Panthers Senior Varsity AA завоюва третата си провинциална купа от 2018 година на стадион BC Place в събота.

Пантерите останаха непобедени в този мач от лигата сезон, само че техният конкурент в мача за шампионата, Джон Барсби Булдогс от Нанаймо, също имаше впечатляващо показване по време на постоянния сезон, спечелвайки шест победи и единствено една загуба, създавайки яростна борба сред двата мощни клуба.

С малко повече от две минути до края на часовника, Panthers изглеждаше, че управляват, увеличавайки с резултат 23-14, когато Bulldogs означиха тъчдаун и прибавиха реализация от две точки, с цел да понижат недостига до единствено една точка.

Но Пантерите се придържаха към проекта си за игра. Куотърбекът Cole Budgen съумя да вземе няколко първи дауна, трансформирайки го на четвърти и инчове. И самичък...