Старши-треньорът на Хебър Николай Митов изрази задоволство от спечелената победа

...

Митов: Доволен съм от трите точки, вече мислим за Левски

Старши-треньорът на Хебър Николай Митов изрази удовлетворение от извоюваната победа с 1:0 в Добрич, където по традиция пазарджиклии играят мъчно. Хебърци се прибраха в дребните часове на неделния ден от северния град и към този момент стартират да се настройват за идното домакинство против Левски(Лом) в четвъртък.

" Трите точки са най-важното от този мач. Не ми хареса това, че пропуснахме да си затворим мача още през първото полувреме и по този начин дадохме опция на домакините да се надяват до последно. Не, че не сме направлявали мача през втората част, само че имаше моменти на нерешителност, които добричлии усетиха и се пробваха да се върнат в срещата. За наше благополучие - безрезултатно. Правим си изводите и продължаваме да работим. Следва домакинство на отбор, за който в последните дни се пишат небивалици. Ще подходим с почит към Левски и ще гоним следващи 3 точки от този мач преди идната тежка аудиенция в Разград, 4 дни по-късно ", показа наставникът на Хебър след завръщането на тима от Добрич.
Източник: marica.bg