спря серия от седем поредни загуби, след като стигна до

...

Пропусната дузпа донесе точка на Норич

спря серия от седем следващи загуби, откакто стигна до точка при гостуването си на. Срещата приключи 0:0, откакто пропусна дузпа за домакините в 29-ата минута. “Канарчетата ” останаха на последното място и изостават на седем точки от първия тим над зоната на изпадащите.

също спря серия от загуби, защото отборът позволи провали в предходните си шест мача. Греъм Потър обаче надали е удовлетворен от равенството, защото неговият отбор доминираше и сътвори задоволително положения, само че не се справяше в завършващата фаза. пропусна едно състояние, а удар на от близко бе блокиран. и насочиха неточни удари на няколко пъти.

Brighton booed off after Neal Maupay misses penalty in wasteful draw with Norwich
— Telegraph Football (@TeleFootball)
След почивката пропусна превъзходна опция след удар с глава, отразен от. Защитата на се оправи с опити на и Велтман и “чайките ” не откриха път към вратата на гостите.