Спартак загуби доста нещастно гостуването си на Черноморец с 1:2

...

Спартак загуби от Черноморец с гол в добавеното време

Спартак загуби много нещастно гостуването си на Черноморец с 1:2 в мач от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мачът се игра на стадиона в Долно езерово, където семейства Черноморец.
Прочетете още
В края на полувремето Стоян Кижев центрира в пеналта, а Аризио Коща засече с глава и изведе домакините напред.

Спартак изравни незабавно при започване на второто полувреме, откакто Георги Лазаров се оказа самичък против вратаря на Черноморец и вкара за 1:1.

Победата за Черноморец пристигна в 4-та минута от добавеното време, когато Христо Георгиев засече центриране и донесе триумфа на домакините - 2:1.

В класирането Черноморец е трети с 47 точки, а Спартак е 10-ти с 33 точки.

Следващата неделя Спартак е хазаин на Гигант Съединение.

Черноморец:  Мартин Шейтанов, Атанас Кръстев, Аризио Коща, Венцислав Гюзелев, Мирослав Манев, Венцислав Славов, Милен Танев, Стоян Мантаров, Осман Дембеле, Петър Патев, Стоян Кижев

Спартак:  Петър Мильотев, Александър Стойчев, Радослав Влашев, Сонер Полат, Антон Маргаритов, Кръстьо Милев, Кирил Георгиев,  Мирослав Радев, Георги Лазаров, Даниел Спасов, Агоп Кочиян
Източник: trafficnews.bg