Спартак (Варна) 0 : 0 Локомотив (Пд) 45′ 45′ ИГРАТА

Спартак - Локомотив , без голове до почивката, отмениха попадение на варненци

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!
45+4′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
43′
Сериозно безредие в наказателното поле на гостите! Варненци на няколко пъти имаха положителни благоприятни условия да обстрелват вратата на Локомотив, само че изстрелите им бяха блокирани.
 Снимка 590506
Източник:
38′
Жълт картон за Бидунга.
34′
След много дълго прераглеждане на обстановката, голът на варненци беше анулиран! Засада!
31′
ГОООЛ! 1:0! Денис Баланюк открива резултата!

Момент, обстановката ще бъде преразгледана за възможна засада!
30′
Ето я и първата заплаха пред вратата на Локомотив. Здравко Димитров стреля от директен свободен удар, само че Хоркаш мазета в корнер.
26′
В 26-та минута локомотивци получиха директен свободен удар наоколо до вратата на домакините. Топката беше центрирана в наказателното поле и доближи до Райън Бидунга, който нанесе прецизен удар, само че Иван Дичевски продължи с положителните си изяви и опази вратата си.
 Снимка 590517
Източник:
13′
" Смърфовете "  продължават да са по дейни на стадиона във Варна, само че към момента не съумяват да намерят път към гола.
4′
Силни първи минути за гостите от Пловдив. Димитър Илиев имаше отлична опция да открие резултата още в 4-тата минута. Той получи пас в наказателното поле, отстрани един бранител на домакините и стреля към вратата, само че след рикошет в различен защитник топката мина на сантиметри от десния непряк дирек.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 21 Иван Дичевски 23 Динко Хоркаш 9 Мехмед Мехмед 13 Матеус Да Силва 6 Емануел Леоне Моура 91 Райън Бидунга 25 Пламен Димов 4 Мартин Паскалев 23 Проспер Менди 50 Йосип Томашевич 8 Ивайло Климентов 15 Пиер Зебли 11 Виктор Митев 10 Джовани Маркес 30 Божидар Васев 14 Димитър Илиев 33 Здравко Димитров 7 Бабакар Дион 14 Ивей Натаниел 99 Преслав Боруков 27 Денис Баланюк 9 Бирсент Карагарен Треньор Тодор Киселичков Александър Томаш Резерви 67 Християн Христов 1 Илко Пиргов 19 Никола Борисов 20 Милош Петрович 17 Цветан Илиев 11 Ивайло Димитров 10 Янчо Андреев 19 Александър Василев 20 Родни Антуи 33 Георги Каракашев 7 Георги Бабалиев 3 Луан Лейте Да Силва 90 Мартин Тошев 34 Петър Витанов
Спартак (Варна) приема Локомотив (Пловдив) в мач от 13-ия кръг на efbet Лига.

Мачът е от 16:00 часа във Варна. " Смърфовете " са на 6-то място с 22 точки от 11 мача, а в последния те изгубиха от ФК ЦСКА 1948 с 1:3.

От своята страна " соколите " направиха еднакъв със Септември в последния си мач от българския шампионат - 1:1, само че към момента заемат последното място в класирането единствено с 5 точки от 12 мача.