Спартак победи Созопол с 2:1 в контролна среща, която завърши

...

Спартак победи Созопол с 2:1 в контрола

Спартак победи Созопол с 2:1 в контролна среща, която приключи доскоро на " Спортпалас ".

Гостите поведоха в 23-ата мин. в миг, в който варненци бяха с човек по-малко, защото отвън терена поради травма бе Ивайло Русев. Домакините съумяха да изравнят посредством Тугай Неджет в 32-ата мин. През първата част спартаклии имаха още две голови положения - в 10-ата мин. Рангел Абушев изпревари вратаря, само че ударът му с глава мина около гредата, а малко преди почивката Стефан Иванов нанесе доста мощен удар, само че топката се отби във вратаря.

В 70-ата минута Янаки Смирнов донесе успеха на Спартак от дузпа. Домакините имаха и други голови обстановки, които обаче бяха пропуснати от Благовест Гачев и Венцислав Гурков.

В събота (18 януари) варненци играят контрола с Локомотив (Горна Оряховица), като часът и мястото към момента са незнайни.

Стартовият състав на Спартак: Георги Ставрев, Рангел Абущев, Ивайло Русев, Ибрям Ибрахим, Архан Исуф, Георги Динков, Благовест Гачев, Стефан Иванов, Симеон Савов, Тукгай Неджет, Мирослав Георгиев

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!