Спартак победи дубълът на Локомотив с 3:2 в среща от

...

Спартак взе пловдивското дерби с Локо 2 в мач с 5 гола

Спартак победи дубълът на Локомотив с 3:2 в среща от първия кръг на втория полусезон в Югоизточната Трета лига. Двубоят се игра на стадион " Пловдив ". Тодор Тодоров означи хеттрик, а Иван Узунов и Мартин Хайдаров вкара за дубъла на Локо.
Прочетете още
В 4-та минута Тодор Тодоров имаше преференциален късмет, само че пропусна.

В 6-та минута Тодоров не сгреши и откри резултата след страховит удар от дъгата на пеналта - 0:1.

След това последва удар на Александър Праматаров, който мина около вратата.

В 17-та минута Тодор Тодоров удвои преднината на Спартак, откакто засече с пета центриране от корнер.

Три по-късно Тодоров оформи своя хеттрик, откакто вкара непосредствено от директен свободен удар от близо 25 метра - 0:2.

В 26-та минута Локомотив понижи, откакто Иван Узунов осъществя за 1:3.

Малко по-късно Тодоров уцели напречната греда.

В края на полувремето Тони Лесов излезе самичък против Милушев, само че уцели греда.

В 55-та минута Мартин Хайдаров означи страховит гол с удар от отдалеченост и понижи изоставането на Локо - 2:3.

В 70-та минута съдията отсъди дузпа за Спартак за игра с ръка, само че по-късно промени мнението си анулира дузпата.

С успеха Спартак събра 49 точки и е на първата позиция, а Локо 2 е 12-ти с 26 точки.

В идващия кръг Спартак приема Димитровград на 25 февруари, а Локо 2 гостува на Ямбол.

Локомотив 2:  Даниел Амбарцумян, Видол Сейменски, Пламен Петров, Тодор Нейчев, Станимир Празов, Васил Църцев, Росен Кръстев, Иван Узунов, Божидар Костадинов, Даниел Маджаров, Тони Лесов

Спартак:  Кристиян Милушев, Петко Петков, Йордан Пейчинов, Владимир Айтов, Сами Мехмедов, Пламен Цончев, Цветелин Петров, Александър Праматаров, Георги Лазаров, Венцислав Гюзелев, Тодор Тодоров
Източник: trafficnews.bg