Спартак (Пловдив) завърши 2:2 в контролна среща с тима на

...

Юношите на Славия завършиха наравно със Спартак

Спартак (Пловдив) приключи 2:2 в контролна среща с отбора на Славия U19. Срещата се игра на един от помощните терени на стадион " Славия " в Овча Купел.

Домакините поведоха при започване на срещата, само че новото попълнение Кирил Георгиев изравни в 40-ата със страховит удар от фаул.

През втората част домакините още веднъж излезнаха напред в резултата. Капитанът Христос Доков изравни за " гладиаторите ".

И в тази среща треньорът Стефан Учиков заложи на юноши от школата.

Мариан Гиров, Атанас Бучов и Мартин Симеонов започнаха като титуляри, а през второто полувреме в игра влязоха Деян Господинов, Васил Стойчев, Радослав Геджов и Кръстьо Милев.

От понеделник Спартак стартира подготовка за първия си формален мач - с Марица за Купата на България в сряда от 18:00 часа на стадион " Тодор Диев ".
 Официално: Галин Иванов се завърна в Славия