Спартак (Пловдив) победи с класическото 3:0 тима на Локомотив II

...

Спартак отнесе дубъла на Локомотив

Спартак (Пловдив) победи с класическото 3:0 отбора на Локомотив II в контролна среща, играна на стадион " Пловдив ". Именно там " гладиаторите " ще играят домакинските си срещи напролет поради реконструкцията на стадион " Тодор Диев ". " Гладиаторите " започнаха вихрено мача и още в 10` Георги Лазаров откри чудесно Доминик Дюлгерски, който от придвижване от близка отдалеченост засече топката за 1:0. Само 4 минути по- късно Димитър Юруков изведе чудесно Доминик Дюлгерски, който означи второто си попадение в мача за 2:0.

Кирил Георгиев можеше да направи резултата типичен преди почивката. Той извърши директен свободен удар, топката рикушира в бранител на Локомотив и стражът съумя да избие влизащата във вратата топка в ъглов удар. В началото на второто полувреме Данаил Бачков направи няколко смени. Спартак продължи да нападна, само че удари на Лазаров и Давор Илиев бяха избавени от стража на черно- белите. Локомотив пък се регистрира с удар на Арамазов в горната греда. В 85` Кирил Георгиев извърши съвършено директен свободен удар и оформи крайното 3:0.